O nas

Firma STICKERGRAPH jest częścią GRUPY GRAPHNET powstałą w odpowiedzi na ciągle rosnący rynek materiałów samoprzylepnych.
Usługi produkcyjne świadczone przez firmę obejmują kompleksową obsługę z zakresu druku etykiet, naklejek i innych materiałów samoprzylepnych, skierowane są  do firm z każdej niemal branży, m.in. spożywczej, kosmetycznej, farmaceutycznej, logistycznej i magazynowej. STICKERGRAPH  to jedna z nielicznych firm z sektora poligraficznego posiadająca cztery uzupełniające się technologie druku materiałów samoprzylepnych tj. druk fleksograficzny, druk offsetowy, druk sitowy, druk cyfrowy. Pozwala to zaspokoić szeroką gamę odbiorców, zarówno niskonakładowego (od kilkunastu sztuk) jak i wysokonakładowego druku ( setek tysięcy sztuk). Obok bogatej oferty produktowej Firma troszczy się o jakość obsługi Klientów i nowoczesne podejście do zgłaszanych potrzeb. Rzetelność, profesjonalizm oraz terminowość stanowią fundament w kontaktach z Partnerami Handlowymi.
 

 

 

 

 

Druk cyfrowy

Druk cyfrowy - technologia druku pozwalająca na produkcję etykiet od przysłowiowej jednej sztuki.

Druk sitowy

Technika druku, w której formą drukową jest szablon nałożony na drobną siatkę tkaną, metalową lub wykonaną z włókien syntetycznych.

Druk offsetowy

To odmiana druku, gdzie obraz
jest przenoszony z aluminiowej matrycy poprzez odbicie na bębnie pokrytym gumą, na podłoże,

Druk flexo

Druk fleksograficzny to technologia druku z wykorzystaniem
elastycznych form drukowych, najczęściej wykonanych z polimeru,

Druk XXL1

Druk wielkoformatowy na drukarkach solwentowych do produkcji banerów reklamowych, tablic, szyldów, plakatów, materiałów reklamowych