Naklejki podłogowe

 NAKLEJKI PODŁOGOWE (ang. floor graphics) są popularnym narzędziem promocyjnym w takich miejscach jak: supermarkety, przychodnie, centra handlowych, 

restauracje, centra sportowe, hotele oraz inne miejsca publiczne. Zastosowanie grafik podłogowych to niebanalny sposób na przyciągniecie uwagi potencjalnych klientów do reklamowanego produktu. Można je umieszczać na panelach podłogowych, płytkach gładkich, wykładzinach PCV; Wycinamy dowolne kształty naklejek - strzałki, kleksy, figury geometryczne. Nasz grafik chętnie pomoże Państwu w wyborze odpowiedniego kształtu i kolorystyki, tak by naklejki reklamowe zwracały jak największą uwagę Klientów. W zależności od długości trwania kampanii reklamowej, dobieramy odpowiedni laminat, dzięki czemu, przez cały okres ekspozycji, naklejki zachowują pierwotną formę i kolorystykę. Gwarancja od 1 do 12 miesięcy. Na życzenie klienta możemy zastosować łatwo usuwalne kleje typu Comply, które pozwolą na zdjęcie reklamy "w jednym kawałku".

. Produkujemy m.in. dla przemysłu reklamowego, samochodowego, farmaceutycznego, meblarskiego. Naszymi klientami są firmy oraz odbiorcy indywidualni. Podejmujemy się produkcji małych oraz dużych zamówień. Nie stosujemy ilości minimalnych. Koszt naklejek podłogowych zależy od wielkości, kształtu oraz nakładu. Indywidualne kalkulacje wykonywane są pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Pracujemy na programach Corel X5 i Adobe Illustrator CS5. Najpopularniejsze formaty plików: cdr, eps, pdf, ai, tif, jpg. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami. W razie pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji mailowej i telefonicznej.