Naklejki Na Folii Wylewanej

Elastyczna folia do druku reklam w wysokiej jakości - produkt idealny do wyklejania nawet bardzo trudnych powierzchni na pojazdach. Druk na folii wylewanej polecamy również na powierzchnie płaskie z małymi przetłoczeniami.

Elastyczna folia do druku reklam w wysokiej jakości - produkt idealny do wyklejania nawet bardzo trudnych powierzchni na pojazdach. Druk na folii wylewanej polecamy również na powierzchnie płaskie z małymi przetłoczeniami. Uwaga: maksymalna szerokość zadruku folii to 132 cm. Druk wielkoformatowy na folii wylewanej o większej szerokości wydruku oznacza akceptację podziału na bryty. Nasza drukarnia wielkoformatowa dzielimy obraz domyślnie z zakładką 2 cm. Zalecamy laminowanie wydruków przeznaczonych do klejenia na pojazdach.

Produkujemy m.in. dla przemysłu reklamowego, samochodowego, farmaceutycznego, meblarskiego. Naszymi klientami są firmy oraz odbiorcy indywidualni. Podejmujemy się produkcji małych oraz dużych zamówień. Nie stosujemy ilości minimalnych. Koszt naklejek wylewanych zależy od wielkości, kształtu oraz nakładu. Indywidualne kalkulacje wykonywane są pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Pracujemy na programach Corel X5 i Adobe Illustrator CS5. Najpopularniejsze formaty plików: cdr, eps, pdf, ai, tif, jpg. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami. W razie pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji mailowej i telefonicznej.

 

 

naklejki xxl