Technologia lateksowa

Zastosowanie HP LATEX 310 Jedno urządzenie zaspokaja wiele potrzeb i oferuje niezrównaną wszechstronność do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych. Drukarka umożliwia wykonywanie np.: billboardów, oznaczeń na wiatach przystankowych, grafik umieszczanych na pojazdach, banerów dwustronnych o trwałości porównywalnej do drukarek używających atramentów solwentowych. Drukarka poradzi sobie z drukiem dla klientów wymagających najwyższej jakości, dzięki wysokiej rozdzielczości druku (1200dpi) i szerokiej skali kolorystycznej tuszy lateksowych. Możliwość drukowania na różnorodnych nośnikach, w tym na większości tanich, niepowlekanych mediach, jak również nośnikach powlekanych, używanych w druku solwentowy. Grafiki umieszczane na pojazdach, wydrukowane przy użyciu atramentów HP Latex, oferują lepszą jakość i elastyczność niż wszystkie inne atramenty na rynku. Bezzapachowe wydruki są idealnym rozwiązaniem do produkcji grafik stosowanych wewnątrz pomieszczeń np.: fototapety czy reprodukcje obrazów (canvas). I to wszystko przy trwałości wydruków porównywalnych z twardym solwentem. Cechy: Nowość w segmencie drukarek HP Latex. Wraz z premierą urządzeń trzeciej generacji, producent wychodzącą na przeciw oczekiwaniom rynku wprowadził do sprzedaży urządzenie o szerokości 1,37m ( 54" ). Model skierowany przede wszystkim do Klientów, którzy poszukują urządzenia wszechstronnego, w rozsądnym przedziale cenowym.

Druk cyfrowy

Druk cyfrowy - technologia druku pozwalająca na produkcję etykiet od przysłowiowej jednej sztuki.

Druk sitowy

Technika druku, w której formą drukową jest szablon nałożony na drobną siatkę tkaną, metalową lub wykonaną z włókien syntetycznych.

Druk offsetowy

To odmiana druku, gdzie obraz
jest przenoszony z aluminiowej matrycy poprzez odbicie na bębnie pokrytym gumą, na podłoże,

Druk flexo

Druk fleksograficzny to technologia druku z wykorzystaniem
elastycznych form drukowych, najczęściej wykonanych z polimeru,

Druk XXL1

Druk wielkoformatowy na drukarkach solwentowych do produkcji banerów reklamowych, tablic, szyldów, plakatów, materiałów reklamowych